Garantija un atgriešana

1. Slēdzot distances līgumu, t.i. veicot pirkumu interneta veikala 9A.LV vietnē, Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Atteikuma tiesības neattiecas uz juridiskām personām.

2. Atteikuma tiesību termiņš jāskaita šādi:

  • ja tiek iegādāta prece - no dienas, kad patērētājs ir ieguvis preci valdījumā;
  • ja vienā pasūtījumā tiek pasūtītas vairākas preces, kuras piegādā atsevišķi - no dienas, kad patērētājs ir ieguvis valdījumā pēdējo preci;
  • ja tiek piegādāta prece, kas sastāv no vairākām partijām vai daļām - no dienas, kad patērētājs ir ieguvis valdījumā preces pēdējo partiju vai daļu.

3. Jums ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Atcerieties! Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes klātienes veikalā).

4. Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

5. Pēc klienta pieprasījuma, interneta veikalam 9A.LV jānosūta uz klienta noradīto e-pasta adresi atteikuma veidlapa, kurā norādīts pārdevēja nosaukums, adrese un sniegts atteikuma tiesību apraksts. Atteikuma veidlapu var pieprasīt elektroniski nosūtot pieprasījumu uz e-pastu info@ptp.lv

6. Klienta pienākums ir 14 kalendāro dienu laikā no atteikuma veidlapas nosūtīšanas atgriezt preci pārdevējam. Atgriežot preci pārdevējam, klientam ir jānodrošina iepakojums preces transportēšanai.

7. Ja Jūs izmantojiet atteikuma tiesības, interneta veikalam 9A.LV ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad Jūs esat nosūtījis rakstisku atteikumu, atmaksāt Jums naudu par iegādāto preci. Lūdzam ņemt vērā, ka izmaksas par preču piegādi (ja šāds pakalpojums tika izmantots), vai izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ pārdevējam, sedz klients. Interneta veikals 9A.LV atmaksā naudu tikai uz atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu.

8. Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jūs varat atgriezt preci, nogādājot to 9A.LV veikalā Rīgā, Dzelzavas ielā 120M vai arī nosūtot preci ar kurjerdienesta starpniecību. Klientam ir jānodrošina atbilstošs transportēšanas iepakojums - oriģinālajam preces iepakojumam obligāti jābūt iepakotam citā transportēšanas iepakojumā.

Neatradāt meklēto? Palīdzēsim!

Sazināties