Piegāde

Preču saņemšana un tās piegāde, ja prece ir noliktavā

Ja prece ir pieejama mūsu noliktavā un mēs esam saņēmuši Jūsu maksājumu, vienas darba dienas laikā ar Jums sazināsies mūsu darbinieks, kurš apstiprinās, ka pasūtījums ir gatavs saņemšanai Dzelzavas ielas veikalā vai arī informēs, ka pasūtījums ir nokomplektēts un tiks nodots kurjerdienestam, kas ir atkarīgs no Jūsu izvēlētā preces saņemšanas veida.

Preču saņemšana no piegādātāja, ja prece nav noliktavā

Standarta piegāde no piegādātājiem uz mūsu noliktavu aizņem vidēji 3-10 dienas. Piegādes laiks ir atkarīgs gan no piegādātāja noliktavas atrašanās reģiona, gan arī no pasūtītās preces svara un apjoma. Ja kāda iemesla pēc pasūtītās preces piegāde aizņems ilgāku laiku nekā plānots, mēs ar Jums sazināsimies un par to informēsim.

Ātrās jeb Express piegādes no piegādātāja noliktavas uz mūsu noliktavu

Lielākā daļa piegādātāju piedāvā šādu iespēju. Sūtot preci ar DHL, UPS, FEDEX vai kādu citu kurjerpastu, tiek nodrošināta piegāde līdz mūsu noliktavai 2 darba dienu laikā, bet praksē bieži vien tas notiek jau nākamajā darba dienā. Šis ir papildus maksas pakalpojums, kas pirms pasūtījuma veikšanas ir jāprecizē, jo piegādes izmaksas ir atkarīgas no preču svara, bet piegādes termiņš no pasūtījuma veikšanas dienas un laika.

Preču piegāde ar kurjeru uz Jums vēlamo adresi

Kurjers Jūsu pasūtījumu nogādās uz Jums vēlamo adresi 1-3 darba dienu laikā. Visbiežāk piegāde notiek jau nākošajā darba dienā pēc pasūtījuma nodošanas kurjerdienestam. Dienā, kad pasūtījums tiks nodots kurjeram, saņemsiet no mums apstiprinājumu e-pastā.

Preču piegāde uz “Omniva” pakomātiem

Veicot pasūtījumu, klients norāda sev ērtākā pakomāta adresi sūtījuma saņemšanai. Kad pasūtījums tiks nokomplektēts, iepakots un nodots kurjerdienestam, saņemsiet ziņu par to e-pastā. Tiklīdz sūtījums būs pieejams Jūsu izvēlētajā pakomātā, saņemsiet SMS ar kodu, kas būs nepieciešams sūtījuma izņemšanai.

Preču saņemšana veikalā

Pasūtījuma izņemšana veikalā ir bez maksas - būsiet laipni gaidīti Rīgā, Dzelzavas ielā 120M. Klientiem tiek nodrošināta bezmaksas autostāvvieta. Veikala darba laiks: Pirmdiena - Ceturtdiena: 9:00-18.00 Piektdiena: 9:00-17:00 Pirms došanās uz veikalu pēc pasūtījuma, lūgums sagaidīt apstiprinājuma e-pastu, ka prece ir sagatavota saņemšanai.

Sūtījumi ārpus Latvijas

Piegādes izmaksas un veidus Jūs varēsiet redzēt pie pasūtījuma noformēšanas, izvēloties attiecīgo valsti sūtījuma saņemšanai.

Neatradāt meklēto? Palīdzēsim!

Sazināties