Apmaksas nosacījumi

Par interneta veikala 9A.LV pasūtījumiem var norēķināties:

1. ar pārskaitījumu savā internetbankā. Veicot pasūtījumu, Jums automātiski tiks uzģenerēts priekšapmaksas rēķins un balstoties uz rēķinā norādīto informāciju, lūdzam veikt pārskaitījumu. Rēķinā tiks norādīti šādi rekvizīti:

  • Saņēmējs: SIA "PTP STORE";
  • Maksājuma mērķis: lūdzam norādīt pasūtījuma numuru;
  • Banka: AS Swedbank, bankas konts: LV82HABA0551008507478, SWIFT: HABALV22;
  • Vienotais reģistrācijas numurs: 40003708801;
  • PVN reģistrācijas numurs: LV40003708801

2. Pasūtījumu var apmaksāt uzreiz pēc pasūtījuma izveides ar bankas maksājuma karti: debetkarti vai kredītkarti. Ja izvēlaties apmaksāt ar bankas maksājumu karti, lūdzam vispirms iepazīties ar Jūsu bankas kartes dienas maksājumu limitiem un noteikumiem.

Apmaksa ar kredītkarti/debetkarti (internetā) ir iespējama tikai tajā gadījumā, ja banka, kura Jums ir izsniegusi doto karti, piedalās programmā drošo pirkumu veikšanai internetā (MasterCard SecureCode vai Verified by Visa). Pēc bankas kartes datu ievadīšanas, Jūs varat tikt nosūtīti uz Jūsu bankas lapu drošības koda ievadīšanai, kas nepieciešams lai pārbaudītu Jūsu personas datus. Ja maksājums netiks apstiprināts, lūgums sazināties ar Jūsu banku, kura Jums ir izsniegusi maksājuma karti vai arī izvēlieties citu maksājuma veidu.

3. Ja esat noskatījis Jums vēlamo preci caur interneta veikalu 9A.LV, pārliecinājies par preces pieejamību mūsu Rīgas noliktavā, esat laipni gaidīti mūsu veikalā, Dzelzavas ielā 120M, Rīgā. Noskatīto preci būs iespējams saņemt norēķinoties uz vietas veikalā ar maksājuma karti vai skaidrā naudā.

4. Pastāvīgajiem klientiem piedāvājam norēķinus ar pēcapmaksu, kā arī citas klientu lojalitātes noteikumus. 

Neatradāt meklēto? Palīdzēsim!

Sazināties