SKF UC sērija - īpaši izstrādāta JRS aprīkojumam.

SKF Jums piedāvā izturīgu un stabilu gultņojuma risinājumu, ko ir vienkārši uzstādīt un pasūtīt un kas uzlabo produktivitāti. Tagad SKF piedāvā produktu, kas atbilst Jūsu operatīvajām prasībām un paredzētajam pielietojumam.

SKF ir izstrādājis gultņojumu sēriju, kas tiek dēvēta par „UC sēriju”. Šos produktus iespējams izmantot JRS aprīkojumā. Šie SKF UC sērijas gultņojumi ir aprīkoti ar regulēšanas skrūvi to nofiksēšanai tā, lai tos būtu iespējams izmantot sistemātisku vibrāciju apstākļos.

Vienkārša pasūtīšana un nomaiņa
Mēs Jums piedāvājam risinājumu, kas būtiski atvieglos Jūsu darbu - risinājumu ar tādām pašām robežvērtībām, korpusa konfigurācijām un daļu numuriem, kā daudziem citiem pašlaik tirgū pieejamajiem produktiem.

SKF UC sērijas gultņojumi spēj nodrošināt minēto un pat vairāk! Tā kā tos ir iespējams izmantot pašlaik tirgū pieejamajos JRS* korpusos un tiem ir īpaši izstrādāta nofiksēšanas konstrukcija, tie nodrošina efektīvāku, stabilāku un netraucētāku rotējoša aprīkojuma darbību.

Turklāt Jūsu iekārtā nav nepieciešams veikt nekādas modifikācijas, jo gultņojumu izmēri atbilst vairumam aktuālo UC sērijas gultņojumu prasību, kā rezultātā tos ir iespējams izmantot dažādos aprīkojumos. Neatkarīgi no tā, kāds produkts Jums ir nepieciešams, pie SKF iespējams iegādāties viegli pasūtāmus produktus, kas ir gatavi montāžai

Šīs sezonas sākumā sadarbībā ar SKF esam izveidojuši noliktavas sortimentu jaunajiem SKF UC sērijas gultņojumiem, tagad noliktavā ir pieejami UCF, UCFC, UCFL un UCP sērijas gultņojumi.
Vairāk informācijas par šo produktu: SKF_insert_bearing_units_UC_range.pdf 
 

24.05.2020